מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 43:
Escuela flamenca, s.XVI. Resurrección de Lázaro. Óleo sobre tabla. 75 x 106 cm. |
4,500 - €5,500
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela flamenca, s.XVI. Resurrección de Lázaro. Óleo sobre tabla. 75 x 106 cm.