מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 44:
Escuela castellana, s.XVI. San Agustín y el ángel. Óleo sobre tabla. 52 x 41 cm. |
5,500 - €6,500
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela castellana, s.XVI. San Agustín y el ángel. Óleo sobre tabla. 52 x 41 cm.