מכירה פומבית 159 חלק א' Painting
Subastas Segre
24.10.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 15:

: FERNANDO BRAMBILLA - Vista de la fuente de Narciso en el Jardín del Príncipe

עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 24.10.23 בבית המכירות Subastas Segre

FERNANDO BRAMBILLA
Cassano d'Adda, Italia 1763 - París 1832

Vista de la fuente de Narciso en el Jardín del Príncipe. 1837
Litografía sobre papel
Firmado y titulado
Medidas 573 x 420 mm