Auction 1
Online Auction
By Subastas Fígaro
Contact auction house
Apr 14, 2021
Calle de Sta. Ana, nº34, 41002 Sevilla (Spain)
Terms of sale
View demo
Wednesday, April 14 8PM
LOT 6:
Escuela Sevillana. Siglo XVII-XVIII
6,600
Buyer's Premium: 0%