מכירה פומבית 10
February's Auction
Aletheia Subastas
צור קשר עם בית המכירות
22.2.22
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 126:
Escuela colonial, s.XVIII.
1,400
€2,000
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד