מכירה פומבית 414 חלק א' Painting
Ansorena
3.11.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 300:

()
Marco estilo Luis XVI en bronce dorado

160
עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 3.11.21 בבית המכירות Ansorena

12,5 x 8 cm.

Pequeño porta retratos francés finales S.XIX en bronce dorado, estilo Luis XVI. Remate superior de láureas y greca de palmetas.