מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 45:
Escuela holandesa, fles. del s.XVIII. Escena cinegética. Óleo sobre tela. 63 x 64 cm. Presenta leves desperfectos.
1,600 - €1,900
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד