מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 21:
14,000 - €17,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela colonial, Perú, s.XVIII. Círculo de Bernardo de Legarda. Inmaculada. Escultura en madera tallada, policromada y dorada. 60 x 30 x 20,5 cm.