מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 20:
11,000 - €13,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela española, fles. del s.XVI. San José con el Niño. Escultura en madera tallada, policromada y dorada. 110 x 47 x 35 cm.