מכירה פומבית 293 חלק א'
Sculpting and Painting
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
10.11.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
המכירה הסתיימה
פריט 2:
Escuela catalana, s. XIX. Imagen de Virgen "de vestir" en madera tallada y policromada, con ropaje de la ...
עוד...
|
|
|
הערכה :
€
850 - €1,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
|