מכירה פומבית 292
September's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 10:
10,000 - €12,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela andaluza, s.XVII. Círculo de Luisa Roldán "La Roldana". Magdalena penitente. Escultura en terracota policromada. 30 x 26 x 25 cm.