Auction 1
Online Auction
Apr 14, 2021
Spain
Calle de Sta. Ana, nº34, 41002 Sevilla (Spain)
Terms of sale
View demo
Wednesday, April 14 8PM
LOT 4:
Escuela Sevillana, siglo XVII.
8,800
Auction house commission: 0%