מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 185:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

JESUS INFANTE (1926-2016) Pintor logroñés
PAISAJE, 1986
Acuarela sobre papel
Firmado y fechado en el ángulo inferior derecho.
Sin enmarcar.

70 cm.x 96,5 cm.