מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 184:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

JORGE GUANCHE (1960) Pintor habanero
EL CANOPE EN LA VILLA ADRIANA, 2002
Óleo sobre lienzo
Firmado y fechado en el ángulo inferior derecho en 2002.
Al dorso, firmado, fechado y títulado.
Sin enmarcar.

80x 60