מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 178:

נמכר ב: €170
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

FRANCISCO FARRERAS (1927) Artista catalán ESTELA Hierro pavonado y acero  Firmada con iniciales y numerada 27/300 Golpes puntuales y zonas oxidadas Enmarcado. 30 cm.x30 cm.