פריט 40:
SIMON MONVOISIN-R.4303-"Escena marroqui".
נמכר:
110
€600 - €800
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
Firmado en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 34 x 42 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 43 x 51 ס"מ |