פריט 39:
ESCUELA INGLESA SIGLO XIX-R.3879-"Marina"
נמכר:
€500 - €800
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Acuarela gouache sobre papel cartulina.
Firmado Arthur Sullivan en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 17 x 25 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 34 x 41 ס"מ |