פריט 33:
JOSE DIAZ OLIVA-R.6592-"Composición expresionista".
€300 - €600
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Tintas sobre papel.
Firmado y fechado 76 en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 50 x 35 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 70 x 55 ס"מ |