פריט 3:
ESCUELA ITALIANA SIGLO XIX. SEGUIDOR DE GIUSEPPE BERNARDINO-R.6293-"Vista de Venecia".
€1,400 - €1,800
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
מידות: | 60 x 82 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 82 x 103 ס"מ |