פריט 43:
López Granados, Diego
€150 - €250
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 21%
López Granados, Diego
Diego López Granados (Úbeda, Jane 1959-) Litografía H.C. fimada. 48x34 cms (64x56 enmarcada)