מכירה פומבית 2 BOUTIQUE SALE
Z-AUCTIONS
20.12.22
Arquitecto Yarza, 2 50006 Zaragoza - España, ספרד

פריט 23:

Gimeno Guerri, Juan

450
€450 - €600
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

Gimeno Guerri, Juan
Juan Gimeno Guerri (Zaragoza 1933-) Óleo sobre lienzo. Venecia, Santa María de la Salute. 65x54 cms (77,5x66,5 enmarcado)