מכירה פומבית 2 BOUTIQUE SALE
Z-AUCTIONS
20.12.22
Arquitecto Yarza, 2 50006 Zaragoza - España, ספרד

פריט 5:

Gaudez, Adrien Étienne (Lyon 1845-Neuilly-sur-Seine 1902)

נמכר ב: €360
€300 - €650
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 20.12.22 בבית המכירות Z-AUCTIONS

Bronce dorado firmado, finamente moldeado y cincelado. 43 cms altura