מכירה פומבית 3 III. AUCTION - VINTAGE POSTERS I PLAKATE I AFFICHES
Wormser Reklame Auktion
22.9.23
Eulenburgstr. 13 – D-67547 Worms, גרמניה

פריט 312:

MÄRCHENFEST PALMENGARTEN I VINTAGE POSTER by Schmidt, E.A.

נמכר ב: €230
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 20%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 22.9.23 בבית המכירות Wormser Reklame Auktion

Poster, lithographed, Leipzig/GER 1911, signed: E.A. Schmidt, print: Meissner & Buch, Leipzig I We do only sell old original pieces - no reproductions or fakes. GERMAN DESCRIPTION: Plakat, lithographiert, Leipzig/GER 1911, signiert: E.A. Schmidt, Druck: Meissner & Buch, Leipzig MEASUREMENTS: 59 x 84 cm
Condition: (A-B)