מכירה פומבית 3 III. AUCTION - VINTAGE POSTERS I PLAKATE I AFFICHES
Wormser Reklame Auktion
22.9.23
Eulenburgstr. 13 – D-67547 Worms, גרמניה

פריט 299:

OSTASIATISKE KOMPAGNI I VINTAGE POSTER by Heilmann, Sten

נמכר ב: €230
190
€500 - €700
עמלת בית המכירות: 20%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 22.9.23 בבית המכירות Wormser Reklame Auktion

Poster, lithographed, Copenhagen/DK 1930s, printed by Egmont H. Petersen, Kobenhaven, signed: Sten Heilmann Clausen I We do only sell old original pieces - no reproductions or fakes. GERMAN DESCRIPTION: Plakat, lithographiert, Kopenhagen/DK 30er Jahre, Druck: Egmont H. Petersen, Kobenhaven, signiert: Sten Heilmann Clausen MEASUREMENTS: 62 x 100 cm
Condition: (A-)