LOTE 26:
Aharon Messeg
$
90
$150 - 200
Comisión de la casa de subasta: 18%
IVA: 17%
Landscape, Aquarelle on paper,10x12 cm. Signed. Provenance: Gaby and Ami Brown Collection.