פריט 12:
Reloj de bolsillo saboneta en oro. Francia, fles. del s.XIX. Decoración cincelada de motivos ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
3,800
הערכה :
€4,500
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
|