Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 150:
Escuela colonial, s.XVIII.
1,200
€2,000
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela colonial, s.XVIII.
Virgen del Carmen con San Simon Stock y Santa Teresa.
Óleo sobre lienzo adherido a táblex.
79,5 x 56,5 cm.