מכירה פומבית 15 Septembers Auction
Aletheia Subastas
1.9.22
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד

פריט 129:

Escuela italiana, s.XVII.
El Emperador Nerón.
Óleo sobre lienzo.
112 x 93,5 cm. ...

6,000
€7,000
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

Escuela italiana, s.XVII.
El Emperador Nerón.

Óleo sobre lienzo.
112 x 93,5 cm.