מכירה פומבית 15
Septembers Auction
Aletheia Subastas
צור קשר עם בית המכירות
1.9.22
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 127:
Escuela flamenca, s.XVIII. Seguidor de Pedro Pablo Rubens.
3,000
€4,500
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד