Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 124:
Escuela sevillana, s.XVIII. Seguidor de Bartolomé Esteban Murillo.
1,800
€2,500
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
La Virgen de la faja.
Óleo sobre lienzo.
136,5 x 104 cm.