מכירה פומבית 15
Septembers Auction
Aletheia Subastas
צור קשר עם בית המכירות
1.9.22
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 116:
Escuela holandesa, s.XVIII. Seguidor de Adriaen Van Ostade.
180
€800
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
El zapatero.
Óleo sobre tabla. Basado en el grabado de Adriaen Van Ostade. Marco holandés de época.
27 x 22 cm.