מכירה פומבית 5
Summer Auction
Aletheia Subastas
צור קשר עם בית המכירות
3.8.21
Carrer d'Aribau, 123, 08036 Barcelona., ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
המכירה הסתיימה
פריט 48:
Escuela italiana del siglo XVII. Apolo y Marsias. Óleo sobre tabla. Marsias era un joven frigio ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
4,500
הערכה :
€6,750
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
|