מכירה פומבית 81 Medieval and Colonial Art. A Reencounter
La Suite
25.6.20
Carrer del Comte de Salvatierra, nº8, 08006 Barcelona (Spain), ספרד

פריט 34:

"Ángeles". Pareja de esculturas en madera tallada, dorada y policromada. Burgos. Gótico. Siglo XV.

10,000
€10,000 - €12,000
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 25.6.20 בבית המכירות La Suite

Círculo de Gil de Siloé (Amberes, Bélgica, 1440 - Burgos, 1501)