פריט 115:
: FRANCISCO LAMEYER - El morito
נמכר ב: €5,500
3,000
עמלת בית המכירות: 22%
מע"מ: 21%
FRANCISCO LAMEYER
Puerto de Santa María, Cádiz 1825 - Madrid 1877
El morito
Óleo sobre lienzo
Firmado
Medidas 62 x 45,7 cm