מכירה פומבית 162 חלק ג' Jewelry
Subastas Segre
21.3.24
C. del Segre, 18, Chamartín, 28002 Madrid, ספרד

פריט 2011:

Broche floral época Isabelina con diamantes talla holandesa de aprox. 4,00 ct en total. S. XIX.

1,500
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 21.3.24 בבית המכירות Subastas Segre

En montura de oro amarillo de 18K.