מכירה פומבית 161 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
7.2.24
C. del Segre, 18, Chamartín, 28002 Madrid, ספרד

פריט 1498:

: Caja para guantes francesa en palo de rosa con marquetería "jeux de fond", mediados S. XIX.

220
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 7.2.24 בבית המכירות Subastas Segre

Caja para guantes francesa en palo de rosa con marquetería "jeux de fond", mediados S. XIX.
Medidas: 8 x 11 x 26,5 cm