מכירה פומבית 161 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
7.2.24
C. del Segre, 18, Chamartín, 28002 Madrid, ספרד

פריט 1489:

: Pareja de sujetapuertas en bronce dorado en forma de cabeza de pato, de Almazán, firmadas.

נמכר ב: €260
240
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 7.2.24 בבית המכירות Subastas Segre

Pareja de sujetapuertas en bronce dorado en forma de cabeza de pato, de Almazán, firmadas.
Medidas: 25 x 12 x 11 cm