מכירה פומבית 161 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
7.2.24
C. del Segre, 18, Chamartín, 28002 Madrid, ספרד

פריט 1452:

: Pareja de figuras de ovejas en cerámica esmaltada en blanco de Bassano.Italia, S. XX

נמכר ב: €440
440
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 7.2.24 בבית המכירות Subastas Segre

Pareja de figuras de ovejas en cerámica esmaltada en blanco de Bassano.
Italia, S. XX
Medidas 28 x 27 x 33 cm