מכירה פומבית 159 חלק א' Painting
Subastas Segre
24.10.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 47:

: ANTONI RIBAS OLIVER - Escena costumbrista

עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 24.10.23 בבית המכירות Subastas Segre

ANTONI RIBAS OLIVER
Palma de Mallorca 1845-1911

Escena costumbrista
Acuarela sobre papel
Firmada
Medidas 380 x 270 mm