מכירה פומבית 158 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
20.9.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1143:

: Dos chofetas de plata española sin punzonar S. XIX.

נמכר ב: €280
260
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 20.9.23 בבית המכירות Subastas Segre

Dos chofetas de plata española sin punzonar S. XIX.
Una con base circular y la otra con tres patas. Ambas con asas abalaustradas de madera.
Peso: 207 gr
Medidas: 6 x 8 x 26 y 4 x 8 x 25 cm