מכירה פומבית 157 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
5.7.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1000:

: Juego de doce copas para vino tinto de cristal tallado esmaltado en colores, posiblemente Bohemia.

נמכר ב: €1,200
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 5.7.23 בבית המכירות Subastas Segre

Juego de doce copas para vino tinto de cristal tallado esmaltado en colores, posiblemente Bohemia.
Altura: 19 cm