מכירה פומבית 156 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
24.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1548:

נמכר ב: €420
350
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 24.5.23 בבית המכירות Subastas Segre

: Siguiendo a Charles Gabriel Sauvage conocido como Lemire (Francia 1741-1827)"Niño Sentado Leyendo un Libro", en alabastro tallado, Italia ff. S. XIX.
Siguiendo a Charles Gabriel Sauvage conocido como Lemire (Francia 1741-1827)
"Niño Sentado Leyendo un Libro", en alabastro tallado, Italia ff. S. XIX.
Medidas: 40 x 14 x 15 cms.