מכירה פומבית 156 חלק א' Painting
Subastas Segre
23.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 518:

: JOSE MARIA CRUZ NOVILLO - Diafragma Uno AAAA; RRRR; VVVV; aaaa

נמכר ב: €1,700
1,200
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 23.5.23 בבית המכירות Subastas Segre

JOSE MARIA CRUZ NOVILLO
Cuenca 1936

Diafragma Uno AAAA; RRRR; VVVV; aaaa. 1991
Tinta litográfica, cartón, metacrilato y madera (4 obras)
Firmados todos
Medidas 26,5 cm (diámetro) (cada uno)

PROCEDENCIA (etiqueta al dorso)
Galería Aele, Madrid
Colección particular