מכירה פומבית 156 חלק א' Painting
Subastas Segre
23.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 500:

: OUKA LEELE - Sheridan’s Landscape

2,000
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 23.5.23 בבית המכירות Subastas Segre

OUKA LEELE
Madrid 1957-2022

Sheridan’s Landscape . 2007
Impresión sobre metacrilato protegido con resina acrílica
Firmado
Edición limitada desconocida
Medidas 177 x 117 cm

PROCEDENCIA
AVA Gallery, Madrid
Colección particular