מכירה פומבית 156 חלק א' Painting
Subastas Segre
23.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 443:

: MENCHU LAMAS - Sin título

נמכר ב: €700
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

: MENCHU LAMAS - Sin título
MENCHU LAMAS
Vigo 1954

Sin título. 1984
Óleo sobre papel
Firmado y fechado 1984
Medidas 50 x 36 cm