מכירה פומבית 156 חלק א' Painting
Subastas Segre
23.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 441:

: MIGUEL GALANDA - Saturno

עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 23.5.23 בבית המכירות Subastas Segre

: MIGUEL GALANDA - Saturno
MIGUEL GALANDA
Zaragoza 1951

Saturno. 1984
Óleo+ collage de telas y materia sobre tabla
Dorso firmado, titulado y fechado 1984
Medidas 120 x 120 cm

PROCEDENCIA (sello al dorso)
Galería Ovidio, Madrid
Galería Miguel Marcos, Madrid
Colección particular