מכירה פומבית 156 חלק א' Painting
Subastas Segre
23.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 431:

: WILL FABER - Sin título

700
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 23.5.23 בבית המכירות Subastas Segre

: WILL FABER - Sin título
WILL FABER
Alemania 1901-Barcelona 1987

Sin título. 1979
Óleo y ceras sobre papel
Firmado y fechado 1979
Medidas 72 x 51 cm