LOTE 5:
Comissão da leiloeira: 22%
IVA: 21%
: NICOLAS SANSON D'ABBEVILLE - Britanniae Insulae in quibus Albium sive Britannia Maior Ivernia sive Britannia Minor tum et Orcades, Ebudes, Cassiterides... París, 1641
NICOLAS SANSON D'ABBEVILLE
Francia 1600 - 1667
Britanniae Insulae in quibus Albium sive Britannia Maior Ivernia sive Britannia Minor tum et Orcades, Ebudes, Cassiterides... París, 1641
Grabado al cobre coloreado
Firmado, titulado y fechado
Medidas 425 x 568 mm plancha