מכירה פומבית 154 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
8.2.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1309:

נמכר ב: €240
240
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 8.2.23 בבית המכירות Subastas Segre

Pareja de centros de mesa en cerámica esmaltada en color berenjena de Bassano, en forma de copas tipo médici, con hojas en forma de piña. Italia, S. XX
Altura: 41 cm