מכירה פומבית 153 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
14.12.22
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1177:

"Pareja de Patos en Vuelo" en plata española punzonada 1ª Ley de Dionísio García.

280
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 14.12.22 בבית המכירות Subastas Segre

Parcialmente sobredorada.
Peso: 376 gr
Altura: 24,5 cm